Flevomare logo
Start ORC1 WAR

Overall Winnaar: Salteezer.

RUNNER-UP prijs: Hops.

 

Beste 11 plaatsen, startschipvergoeding, totaal aantal punten en eindplaats Woensdag Avond Regatta 2017

ORC1:

Wedstrijd 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 - Startschip Totaal Plaats
SiX-pack 1 1 1 1 1 1 2 2 2 3 3   2 18 1
Decatur 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3   nee 18 2
FunX 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 4   2 22 3
SailSelect 1 1 1 1 2 2 2 3 3 5 5   nee 26 4
The Fox 2 2 3 3 3 3 3 4 5 5 5   4 38 5
Maatskip J 2 3 3 3 4 5 5 6 6 7 10   5 54 6
Sea's out 3 4 4 4 4 4 5 6 7 8 8   nee 57 7
Bubbels 3 5 6 6 6 6 7 7 7 7 8   6 68 8
BiXmile 1 2 2 5 6 6 6 9 10 11 11   6 69 9
XoGood 6 7 7 8 8 8 8 8 9 10 10   8 89 10
Diva 6 7 7 8 8 9 9 10 11 11 11   9 97 11
Tuimelaar 3 3 4 7 7 8 9 12 50 50 50   nee 203 12
Gotcha2 4 5 5 6 10 10 11 13 50 50 50   nee 214 13
Onyx 1 3 4 4 4 4 5 50 50 50 50   4 225 14
X-perience 5 8 8 9 10 11 12 50 50 50 50   nee 263 15
Wendelin 5 6 6 11 50 50 50 50 50 50 50   nee 378 16
Hydra 3 4 50 50 50 50 50 50 50 50 50   nee 457 17
Jipper 4 8 50 50 50 50 50 50 50 50 50   nee 462 18
Spica 8 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50   nee 508 19
Bounty Hunter 9 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50   nee 509 20


ORC2:

Wedstrijd 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 - Startschip Totaal Plaats
Moshulu 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2   1 14 1
J -Power 1 1 1 1 2 2 2 3 3 3 3   nee 22 2
White Hawk 1 1 1 1 2 2 3 5 5 6 6   nee 33 3
Hexenketel 1 1 2 2 3 3 3 4 4 5 5   3 33 4
Goura Victoria 1 2 2 2 3 4 4 4 4 5 6   nee 37 5
Tri-eau 1 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5   nee 37 6
Biscaya 2 3 4 5 5 5 5 6 9 12 14   6 70 7
Resumee 3 5 6 6 6 7 7 8 8 8 8   7 72 8
Goeyedag 3 4 5 5 7 8 8 10 11 11 11   8 83 9
Jelle 3 6 6 7 8 8 9 10 10 10 10   nee 87 10
Grand Cru 4 5 6 7 7 7 7 11 11 11 12   nee 88 11
E-motion 4 4 8 8 9 10 10 10 10 11 11   nee 95 12
Wild Romance 7 7 7 9 9 10 10 10 13 14 14   nee 110 13
Mare 6 8 11 11 11 12 12 13 13 14 16   12 127 14
Hops 8 8 11 12 12 12 13 13 14 14 15   nee 132 15
Altopana 2 8 9 10 12 13 14 15 16 17 19   nee 135 16
J Force One 4 8 9 9 11 11 13 15 16 50 50   nee 196 17
Tantivy 2 3 3 6 6 6 13 14 50 50 50   nee 203 18
NRJ 2 5 7 9 10 13 14 50 50 50 50   nee 260 19
Junior 5 7 7 9 10 16 50 50 50 50 50   nee 304 20
Quintessence 13 13 15 15 16 17 50 50 50 50 50   15 339 21
CompanJon 2 4 6 10 50 50 50 50 50 50 50   nee 372 22
Witte Beer 10 11 13 50 50 50 50 50 50 50 50   nee 434 23
Feniks 8 12 50 50 50 50 50 50 50 50 50   nee 470 24
Virago 12 17 50 50 50 50 50 50 50 50 50   nee 479 25
Marlene 1 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50   nee 501 26
Bruorskip 15 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50   nee 515 27


SW:

Wedstrijd 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 - Startschip Totaal Plaats
Salteezer 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2   nee 13 1
HatseFlatse 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 3   nee 14 2
Bolocan 2 2 2 2 3 3 4 4 5 6 50   nee 83 3
Final Touch 3 3 4 4 4 4 4 5 5 50 50   4 136 4
Poker 3 3 4 4 5 6 6 7 8 50 50   nee 146 5
City 2 2 2 2 2 3 4 5 50 50 50   3 172 6
French Connection 1 2 2 3 3 3 4 50 50 50 50   2,5 218 7
Tuulikki 1 2 2 5 5 5 7 50 50 50 50   nee 227 8
Fantasea 2 4 6 7 50 50 50 50 50 50 50   nee 369 9
Blauwe Iris 3 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50   nee 503 10


logobalk regatta center muiderzand Marina Muiderzand Creative Skills George Kniest Voor Pampus Ship Shape X-Yachts lettenmeijer 12bft Sail Loft North Sails