Flevomare logo
Start ORC1 WAR

Activiteiten Agenda WSV Flevomare 2018

Maand Dag Datum Tijd Activiteit Omschrijving
Januari Woensdag 17-jan 19:30 Winter Reünie Harbor House Wierbestrijding  
Februari Woensdag 7-feb 19:30 Winter Reünie met Sander van Doorn  
Maart Zondag 4-mrt 12:00 5e Winterwedstrijd  
  Woensdag 14-mrt 19:30 Winter Reünie met ALV en Rien van Zwienen  
  Zondag 18-mrt 12:00 6e Winterwedstrijd  
April Zondag 1-apr 12:00 7e Winterwedstrijd  
  Zondag 1-apr   1e Paasdag  
  Maandag 2-apr   2e Paasdag  
  Woensdag 4-apr 19:30 WARming-up met Ysbrand Endt  
  Woensdag 11-apr 19:30 1e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 18-apr 19:30 2e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 25-apr 19:30 3e Woensdagavondwedstrijd  
  Vrijdag 27-apr   Koningsdag  
Mei Woensdag 2-apr 19:30 4e Woensdagavondwedstrijd  
  Maandag 9-apr 18:30 Start trainingen J/70  
  Zaterdag 5-mei   Y-toren race; Durgerdam  
  Zondag 6-mei   Y-toren race; Durgerdam
  Woensdag 9-mei 19:30 5e Woensdagavondwedstrijd
  Donderdag 10-mei   Hemelvaartsdag
  Woensdag 16-mei 19:30 6e Woensdagavondwedstrijd
  Zondag 20-mei   1e Pinksterdag  
    21-mei   2e Pinksterdag  
  Woensdag 23-mei 19:30 7e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 30-mei 19:30 8e Woensdagavondwedstrijd  
Juni Zaterdag 2-jun   Almere Regatta  
  Zondag 3-jun   Almere Regatta  
  Woensdag 6-jun 19:30 9e Woensdagavondwedstrijd  
  Zondag 10-jun 12:00 4 uren van Flevomare en BBQ  
  Woensdag 13-jun 19:30 10e Woensdagavondwedstrijd  
  Donderdag 14-jun 20:00 Protestafhandeling in RCM  
  Woensdag 20-jun 19:30 11e Woensdagavondwedstrijd  
  Vrijdag 22-jun   Ronde om Noord Holland  
  Zaterdag 23-jun   Ronde om Noord Holland  
  Woensdag 27-jun 19:30 12e Woensdagavondwedstrijd  
Juli Woensdag 4-jul 19:30 13e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 11-jul 19:30 14e Woensdagavondwedstrijd  
    12-20 jul   WK ORC in Scheveningen  
  Woensdag 18-jul 19:30 15e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 25-jul 19:30 16e Woensdagavondwedstrijd  
Augustus Woensdag 1-aug 19:30 17e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 8-aug 19:30 18e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 15-aug 19:30 19e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 22-aug 19:30 20e Woensdagavondwedstrijd  
  Vrijdag 24-aug   24 Uurs; Ned. Ver.van Kustzeilers  
  Zaterdag 25-aug   24 Uurs; Ned. Ver.van Kustzeilers  
  Woensdag 29-aug 19:30 21e Woensdagavondwedstrijd  
September Woensdag 5-sep 19:30 22e Woensdagavondwedstrijd  
  Donderdag 6-sep 20:00 Protestafhandeling RCM  
  Zaterdag 8-sep   Pampus Regatta  
  Zondag 9-sep   Pampus Regatta  
  Vrijdag 21-sep 18:30 Laatste training J/70  
  Zondag 23-sep 12:00 1e Winterwedstrijd  
  Zondag  23-sep 16:30 Flevomarefeest en prijsuitreiking WAR  
  Zondag 30-sep 9:30 Valken Festival  
Oktober Zondag  7-okt 12:00 2e Winterwedstrijd  
  Zondag 21-okt 12:00 3e Winterwedstrijd   
November Zondag 4-nov 12:00 4e Winterwedstrijd  
  Woensdag 14-nov 19:30 Winter Reünie  
  Zondag 18-nov 12:00 5e Winterwedstrijd  
           
           
           
           
Zomervakantie 2018 Regio zuid, basis en voortgezet onderwijs. 7-jul      
Zomervakantie 2018 Regio midden, basis en voortgezet onderwijs. 14-jul      
Zomervakantie 2018 Regio noord, basis en voortgezet onderwijs. 21-jul      
           
           
logobalk regatta center muiderzand Marina Muiderzand Creative Skills George Kniest Voor Pampus Ship Shape X-Yachts lettenmeijer 12bft Sail Loft North Sails